Ons vakantieschip
Elk jaar genieten zo'n 3.000 fysiek beperkte reizigers van een vaarvakantie met ons aangepaste vakantieschip Ms de Zonnebloem. Een comfortabele en bijzonder populaire manier van vakantie vieren.
Sinds 1985 hebben we een eigen vakantieschip, maar het huidige Ms de Zonnebloem is pas sinds 2006 in de vaart. Het luxueuse schip maakt 6-daagse reizen door Nederland en Duitsland en is speciaal ingericht voor mensen met een functiebeperking.
Ons vakantieschip is van alle gemakken voorzien. Zo is er een plafond-tilliftsysteem, waarmee passagiers door verpleegkundigen naar verschillende ruimtes kunnen worden gebracht. De gangen zijn zo breed dat mensen in een rolstoel elkaar makkelijk kunnen passeren. Het uitzicht vanuit de salon en het restaurant is door de grote raampartijen fenomenaal. Ook kunnen passagiers in hun rolstoel of bed de extra grote liften nemen naar het zonnedek. De één- en tweepersoons hutten zijn heel ruim en voorzien van hoog-laag bed(den), radio, tv, oproepinstallatie en per twee hutten met een aangepaste douche- en toiletruimte. Andere voorzieningen aan boord zijn: een smaakvol restaurant, gezellige salon met bar, tv en dansvloer, receptie, bibliotheek, beautysalon, medische behandelkamer, verwenbadkamer met hoog-laag bad en een wasserij.

Doop Ms de Zonnebloem (20 december 2005)
Tewaterlating MS de Zonnebloem (27 augustus 2005)
Een Vaarverslag






Zonnebloem LinQ

