Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

Wat kunt u doen??

Wilt u ook iets doen voor de Zonnebloem? Dat kan!

Vrijwilliger worden
Iedereen die in meer of mindere mate wat tijd heeft en graag een bijdrage wil leveren aan het mogelijk maken van de activiteiten voor onze gasten, kan zich opgeven bij het bestuur. Het 'werk' kan bestaan uit bijvoorbeeld het begeleiden van onze gasten bij de diverse uitstapjes, het helpen bij de organisatie van activiteiten, bezoekwerk, loten verkopen, enz.
Momenteel (stand begin 2015) hebben we de beschikking over 110 vrijwilligers, incidenteel oproepbaar. De vrijwilligers  bespreken met elkaar maandelijks de voorgenomen activiteiten. Het is zonder meer dankbaar werk!


De werkzaamheden bij de Zonnebloemafdelingen zijn:

  • regelmatig bezoeken van langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoevende ouderen
  • organiseren, coördineren en begeleiden van afdelingsactiviteiten
  • bijwonen van afdelingsvergaderingen
  • bestuurswerk
  • communicatiewerkzaamheden
  • werken aan projecten en nieuwe ideeën vormgeven


Ondersteunend lid worden
Lid kun je worden van de Nationale Vereniging De Zonnebloem voor 15 euro per jaar. Hiervoor krijgt men het informatieblad voor ondersteunende leden toegestuurd en met uw bijdrage wordt het Zonnebloemwerk in zijn algemeenheid financieel mogelijk gemaakt. Maar ook onze afdeling krijgt daarvan per ondersteunend lid uit Gilze en Hulten een deel waarmee wij onze activiteiten kunnen bedruipen, aangevuld met giften en donaties van gulle gevers en eigen bijdragen van deelnemers.
Ook voor het lidmaatschap kunt u bij het secretariaat terecht.

Lotenverkoop
Ook een bekende bron van inkomsten van De Zonnebloem is de jaarlijkse lotenverkoop. U kunt loten bestellen bij de Nationale Vereniging, maar onze lotenverkopers komen ook bij u aan de deur. In Gilze en Hulten vindt de lotenverkoop plaats in juni en ...... als u loten aan de deur koopt, dan krijgt onze afdeling daarvan een deel van de opbrengst en ondersteunt u ook de activiteiten ter plaatse!

Zonnebloemvrijwilligers zetten zich in voor mensen met lichamelijke beperkingen. Zij organiseren bezoek aan huis, activiteiten buitenshuis, vakanties en evenementen om zo het leven van andere mensen te verrijken.

Wilt u ook iets betekenen voor de zieke en gehandicapte mensen bij u in de buurt. U kunt dan terecht bij het secretariaat:

Een donatie
U kunt het Zonnebloemwerk van de afdeling Gilze-Hulten ook financieel ondersteunen door een bedrag te storten op rekeningnummer: NL 75 RABO 011 66 06 673 ten name van Zonnebloem Gilze-Hulten te Gilze.

Terug naar startpagina: 

Willy Huisman

0161-452531
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk