Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bestuurwijzigingen

Nieuwe bestuursleden.

In de Algemene Vergadering van 28 november jl. hebben we afscheid genomen van Hilda Oonk als penningmeester en Rita Kruse als algemeen bestuurslid van onze afdeling. Zij hebben zich jarenlang met hart en ziel voor De Zonnebloem ingezet, waarvoor dank.
Gelukkig hebben we 2 enthousiaste dames bereid gevonden voor een functie binnen ons bestuur: Hilda Holsbrink voor die van penningmeester en Erna Keuper voor die van bestuurslid activiteiten. Zij liepen al een tijdje mee met het bestuur. In de AV van 28 november gingen de vrijwilligers unaniem akkoord met hun benoeming. Applaus, felicitaties en een bloemetje van de voorzitter Margeret Kuipers volgden. Erna begint direct aan haar taken; Hilda Oonk maakt dit jaar nog af als penningmeester, waarna zij officieel per 1-1-2020 het stokje overdraagt aan Hilda Holsbrink.
We wensen beide dames vele jaren succes en plezier binnen het bestuur van de Zonnebloem. Op de foto de nieuwe bestuursleden.

Anneke van de Riet

0547-276344
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Winkelen