Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

70-jarig Zonnebloem jubileumfeest

De Zonnebloem bestaat 70 jaar. Een prima reden voor een feestje. Voor deelnemers, voor vrijwilligers. Op vrijdagmiddag 25 oktober 2019 gaat bij Martiniplaza het dak eraf met…….Willeke Alberti.

Een lang gekoesterde wens van menig deelnemer van onze lokale afdelingen komt uit: Willeke Alberti komt naar ons toe! Er is een middagvullend programma voor onze gasten. En aansluitend nog een ‘after-party’ speciaal voor onze vrijwilligers. Want door hen is er voor onze gasten contact: dichtbij en buiten de deur. En zijn onze deelenemers echt aangesloten bij de samenleving om hen heen.

De afdeling Groningen-Stad staat samen met de regio Groningen Stad en Ommeland in voor een mooi feest. Nadere details worden binnenkort bekend gemaakt.

Houdt 25 oktober tussen 13 en 19 uur dus vrij in de agenda. Tot dan in Martiniplaza!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Angelique Aikema

0611721958
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?