Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Lotenverkoop Zonnebloem Harreveld

De start van de Nationale Zonnebloemloterij 2022 heeft dit jaar op 12 april al weer plaatsgevonden.

Zoals inwoners van Harreveld inmiddels gewend zijn, komt de Zonnebloem Harreveld in de tweede helft van de maand juli en in de maand augustus weer bij u langs voor de jaarlijkse verkoop van zonnebloemloten.

En ook dit jaar worden er weer prachtige prijzen beschikbaar gesteld waaronder naast een hoofdprijs van € 15.000,-- o.a. ook elektrische fietsen of vakanties in eigen land.

Het allerbelangrijkste is echter dat we met de opbrengst van deze loterij weer hele mooie dingen kunnen organiseren voor onze deelnemers. 

Evenals afgelopen jaar bieden wij de mogelijkheid om hetzij contant te betalen of door middel van een QR-code die u kunt scannen.

De vrijwillig(st)er die bij u langs komt, kan u daar uitleg over geven of desgewenst mee helpen. 

In enkele gevallen kan het voorkomen dat u dit jaar een andere vrijwillig(st)er van onze afdeling aan de deur krijgt dan u gewend bent.
Mocht u hem of haar niet kennen, dan kunt u altijd vragen naar een vrijwilligerspas van onze afdeling en identiteitsbewijs. 

Wij vertrouwen er op dat wij ook deze keer weer mogen rekenen op uw steun en willen u alvast hartelijk danken voor uw medewerking. 

Een mooie zomer toegewenst en met vriendelijke groeten, 

Bestuur en vrijwilligers Zonnebloem Harreveld.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

José IJzereef

0614164250
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken