Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligersdag vrijdag 3 juli 2015 in Brasserie De Bosrand

Zonnebloem afdeling

Vrijwilligerslunch op vrijdag 3 juli 2015 in Brasserie De Bosrand

Vrijwilligersdag 3-7-2015

Het uitje van onze vrijwilligers stond ook dit jaar weer op het programma. Het bestuur nam deze keer de organisatie op zich. Er was gekozen voor een lunch bij Brasserie De Bosrand.  Onze vrijwilliger Lex v.d.  Meide was uiteraard weer aanwezig om foto’s te maken zoals hij altijd doet bij onze evenementen. Onder een heerlijk zonnetje, of in de schaduw, genoten 61 vrijwilligers van de soep. Hierna had men de keuze uit een goed gevuld buffet, keuze genoeg. Iedereen liet het zich prima smaken. Als afsluiting hield het bestuur  nog een kleine loterij, waarbij 10 prijzen te winnen waren. De lootjes werden vlot verkocht en vrijwilliger Menks Huisman trok de winnende nummers. Tot slot bedankte voorzitter Corrie van Dijk iedereen voor hun aanwezigheid. Ze kaartte nog de ritten met de strandrups aan, die van 6-9 juli voor onze afdeling gereserveerd zijn. Ook het kleinschalig project kreeg de aandacht. Ze wenste alle aanwezigen een fijne zomervakantie toe en zo kwam er een einde aan een zonovergoten Zonnebloem vrijwilligersdag.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken