Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

21-07-2016 vrijwilligers dag

Zonnebloem afdeling

Twee enthousiaste vrijwilligers, Alexandra Middelburg en Ton v.d. Stap hebben de vrijwilligersdag georganiseerd.

Om 14.15 uur werd iedereen verwacht op de Poelkade in ‘s-Gravenzande.

Vooraf werd er uiteraard weer veel gespeculeerd wat we die middag zouden gaan doen. Het festijn duurde tot 18.30 uur en was inclusief eten. Altijd leuk als je niet weet wat je te wachten staat. De boot van “De Gantel” lag klaar aan de Poelkade. Nadat iedereen ingecheckt was, vertrokken we richting Naaldwijk. Het was schitterend vaarweer. En wat is het vanaf het water toch weer heel anders dan vanaf de straat. Bij de Pijletuinen draaide de boot om en gingen we weer richting Poelkade. Altijd verrassend dat je op de heenweg weer andere dingen ziet dan op de terugweg. Maar ook de hersens moesten nog even gekraakt worden. Iedereen kreeg een rebus, die men kon oplossen. Niet allemaal dezelfde rebus. Bij aankomst op de Poelkade werden de prijswinnaars bekend gemaakt. Iedereen (vier vrijwilligers) die als oplossing van de rebus “Ik krijg een kadootje” had, kreeg dus een kadootje. De hoofdprijs was het organiseren van de vrijwilligersdag volgend jaar!!! Humor.

De fietsen werden weer opgezocht en iedereen werd gevraagd naar het Wilhelminaplein te fietsen. Nog steeds was het niet bekend waar we naar toe zouden gaan, maar het werd “De Slimmerick” voor vele van ons bekend maar ook onbekend terrein. Dankzij het prachtige weer kon men binnen of buiten gaan zitten of staan. Heerlijk even de benen strekken en gezellig kletsen. Piet Brederoo van “De Slimmerick” was op een grote barbecue spareribs, kip en hamburgers aan het grillen. Binnen stond heerlijk stokbrood met kruidenboter en salade. Iedereen kreeg een drankje, waarbij glaasjes wijn favoriet waren. Na afloop kreeg iedereen een memory spel als kadootje, uitgegeven ter gelegenheid van het 12,5 jarig jubileum van De Slimmerick. Piet bedankt voor de gastvrije ontvangst en het memoryspel!! En onze afdeling oubollig? Welnee, we gaan met onze tijd mee  en daar was deze dag weer een voorbeeld van. Ook meer jonge mensen zijn van harte welkom bij onze afdeling. Niet alleen welkom, maar we hebben ze nodig!! Maar ook met onze huidige vrijwilligers zijn we heel blij.

Ton en Alexandra het was geweldig, namens het bestuur en alle vrijwilligers bedankt voor de organisatie.

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken