Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bedrijfsuitje in Delft

Zonnebloem afdeling

Bedrijfsuitje, maar dan anders, in Delft

HET ANDERE BEDRIJFSUITJE.

Jaarlijks organiseert Sportfonds Nederland een uitgangsdag voor hun managers. Dit jaar hadden zij besloten deze dag te combineren met hun inzet voor de Zonnebloem. Onze afdeling werd uitgenodigd voor een rondwandeling in Delft op donderdag 30 maart. Vanuit Naaldwijk werden de 30 deelnemers door vrijwilligers naar Delft gereden. Om 14.00 uur werden wij bij Hotel Hampshire verwacht. Daar aangekomen werden we verwelkomd met een kopje koffie/thee en gebak. Ook de vrijwilligers van Sportfondsen waren daar aanwezig.

Voor de rondwandeling stond voor iedere deelnemer een rolstoel klaar. Na een korte uitleg door Sportfonds Nederland en Wil v.d. Meer gingen we onder begeleiding van 6 gidsen een rondwandeling maken door Delft. Tijdens deze zonnige wandeling werd uitleg gegeven over o.a. de historie van Delft.

De wandeling ging langs De Nieuwe Kerk, de Oude Kerk, het stadhuis en via de beestenmarkt met de gezellige terrasjes langs het Vermeercentrum met tussendoor het uitzicht over de eeuwenoude grachten en mooie geveltjes.

 Tijdens de wandeling werden ook leuke ervaringen van de deelnemers en de medewerkers van Sportfonds met elkaar uitgewisseld.

Bij terugkomst in het Hotel kregen we nog een drankje en een hapje aangeboden.

Inmiddels waren onze vrijwillige chauffeurs ook weer gearriveerd.

Namens onze afdeling heeft Wil van der Meer haar waardering uitgesproken naar de vrijwilligers van Sportfonds Nederland voor hun inzet. Daarbij ook gewezen op het belang van activiteiten delen met elkaar.

Rond half zes werd er hartelijk afscheid genomen van de vrijwilligers van Sportfonds Nederland. Ook zij hadden genoten van het samenzijn deze middag.

Alles bij elkaar was het een bedrijfsuitje met ‘n goud randje.

Klik op onderstaande link voor fotoalbum

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken