Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligers - en jaarvergadering 7 februari 2018

Zonnebloem afdeling

Een jaarvergadering met een afscheid en jubilarissen

In zaal De Rank van de Ontmoetingskerk werd de vrijwilligersvergadering met aansluitend de jaarvergadering gehouden. Door secretaris Maria van Paassen werd teruggeblikt op het afgelopen jaar door het voorlezen van het sociaal jaarverslag. Daarna presenteerde penningmeester Corry van Vliet het financieel jaaroverzicht. De kascontrolecommissie, bij monde van Wil van der Meer, verleende decharge na lovende woorden. Corry werd geprezen om haar nauwkeurigheid. Tevens stond er een bestuursverkiezing op de agenda. Voorzitter Corrie van Dijk was aftredend en stelde zich herkiesbaar. Algemeen bestuurslid en notulist Dicky van der Zande was aftredend en niet herkiesbaar. Als nieuw bestuurslid werd Jenny Rijnbeek – van Weye voorgesteld. Nadat de schriftelijke stemmen waren geteld, bleken zij beiden met algemene stemmen te zijn gekozen. Voorzitter Corrie overhandigde Jenny een mooi boeket bloemen en wenste haar een mooie tijd toe in het bestuur. Daarna werden er drie jubilarissen een voor een naar voren geroepen. Op de eerste plaats Clazien Burger. Zij was 40 jaar als vrijwilliger actief. Regiovoorzitter Tilly Goes sprak haar bewondering uit en spelde Clazien  de gouden insigne op, vergezeld van een oorkonde. Dientje van Essen was 15 jaar als vrijwilliger aan onze afdeling verbonden. Door voorzitter Corrie van Dijk kreeg Dientje de zilveren insigne opgespeld, tevens voorzien van een oorkonde. Tenslotte werd Nel van Leeuwen – de Vette in het zonnetje gezet. Zij is al 35 jaar vrijwilliger. Evenals de andere jubilarissen kreeg Nel een zonnig boeket bloemen. De voorzitter sprak ieder van hen toe en uitte haar grote waardering voor de jarenlange inzet voor onze afdeling. Hierna werd afscheid genomen van Dicky van der Zande. Zij heeft 9 jaar als algemeen bestuurslid en notulist gefungeerd. Dit tot grote tevredenheid van bestuur en alle vrijwilligers. Ook was Dicky heel creatief en heeft zij menig uitnodiging gemaakt. Dicky wilde een “modern” afscheid, dus droeg het bestuur een “ouderwets” ABC voor. Dit bestond uit trefwoorden die op Dicky’s loopbaan sloegen. De voorzitter overhandigde Dicky het Zonnebloem waarderingsbeeldje. Tevens een gouden doos met daarin kaarten en foto’s als aandenken van de vrijwilligers. Dicky bedankte iedereen en neemt in het vervolg graag plaats aan de andere kant van de bestuurstafel. Na afloop van de vergadering genoten de aanwezigen nog van een drankje, aangeboden door het bestuur.Vrijwilliger Lex van der Meide heeft een fotoverslag gemaakt, zie de link hieronder. Het bestuur bedankt Lex voor zijn inbreng.

 

Maria van Paassen

0174-881981
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Sport en spel
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken