Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Rijen-Molenschot is weer van start!

img-20210608-wa0023jpg

Wat zijn we gelukkig, we mogen weer! Al is het maar minimaal. We hebben ons, i.v.m. corona, gesplitst. Op dinsdag 8 en donderdag 10 juni was het dan zover.

De prachtige tuin Den Overkaent van Henk Goeijers  was voor ons gevoel een mooie ambiance om weer even samen te zijn. Lekker buiten, samen genieten.

 

We werden welkom geheten door Henk en hij vertelde ons hoe de tuin is ontstaan. Hij kocht in 1994 een maisveld van 8000 m2. Wat eerst een akkerland was, heeft hij omgetoverd in een fantastische tuin. We zien er bamboebos, hosta ’s in een grote diversiteit, en nog veel meer. Bij de entree staan de treurbeuken, en binnen in de tuin een van de grootste/hoogste bomen van Europa, en er zijn prachtige waterpartijen.  U leest het al, teveel om op te noemen. Wat ook het vermelden waard is, hij houdt dit alles alleen bij! Dus alle potplanten moeten in de winter naar binnen, de gazons, onkruid en snoeiwerk komt allemaal van zijn hand, dat noemen we “passie” hebben voor je tuin.

 

Op dinsdag was  onze voorzitter, Ad Klaassen aanwezig. Hij was blij dat er eindelijk weer wat mogelijk was voor onze gasten, en heette dan ook iedereen van harte welkom met de hoop dat er nog meer activiteiten mogelijk zullen zijn dit jaar, maar dát kan alleen als het RIVM het toe laat.

En op donderdag werden de gasten en vrijwilligers  welkom geheten door Maria Klaassen, die lid is van het bestuur én van de activiteitencommissie van onze afdeling. Om twee uur was het haar beurt om iedereen welkom te heten.

 

We hebben op het terras een heerlijke kop koffie met warme appelflap gekregen. Die smaakte voortreffelijk. Daarna een rondleiding door Henk met uitgebreid uitleg over alle planten, bomen, bloemen enz. Na de rondleiding hebben de gasten en vrijwilligers op de terrassen nog gezellig bijgepraat onder het genot van een drankje.

 

Om half vijf kwamen de eerste taxi’s de gasten weer ophalen en om vijf uur was iedereen huiswaarts en de zeer geslaagde activiteit ten einde. Een mooi begin na een hele tijd niets. Dát smaakt naar meer!

 

Heeft U een lichamelijke beperking en wilt U gast worden? Of heeft U een beetje tijd over en wilt U graag vrijwilliger zijn?

Dat kan, meld U aan bij Ton Hesemans 0161-223812 of bij Marie José Wagemakers 0161-226157.

Mailen kan ook naar: zonnebloemrijen@hotmail.nl

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Marie-José Wagemakers

0161-226157
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk