Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

50-jarig jubileum De Zonnebloem, afdeling Joseph te Roosendaal

De vrijwilligers van de afdeling hebben zich goed voorbereid om dit jubileum te vieren met de gasten.

Gedurende het jubileumjaar zijn door de afdeling Joseph, 4 ontspanningsmiddagen georganiseerd, een toneelmiddag, een uitstapje met de MuseumPlusBus, een uitstapje naar de Roosendaalse kermis, een bezoek aan Diergaarde Blijdorp en een modeshow.

De toneelmiddag is georganiseerd in samenwerking met de afdeling Kalsdonk. Het was een hilarisch toneelstuk en er is veel gelachen.

Tijdens de eerste ontspanningsmiddag is er een muzikale quiz gedaan. De gasten werden aan het denken gezet en genoten volop van de muziek. Tijdens deze middagen wordt er altijd een bingo gespeeld en een loterij gehouden.

Tijdens een van de ontspanningsmiddagen zijn o.a. oud Hollandse spelletjes gedaan, raden welke vrijwilliger op de foto staat als jong meisje/jongen, bingo en een optreden met zang en dans van 4 jonge meisjes. Op deze middag is een van onze vrijwilligers gehuldigd die 40 jaar als vrijwilliger bij de Zonnebloem actief is. Ter afsluiting is iedereen getrakteerd op een warme maaltijd met ijs toe. Het was een zeer geslaagde middag.

Gasten en vrijwilligers hebben gebruik gemaakt van het aanbod van de MuseumPlusBus om naar het Openluchtmuseum in Arnhem. Genoten is van koffie met gebak en een lunch. Daarna werden we door gidsen rondgeleid. In de bus werden de gasten bij de terugreis verrast met een koek en een pakje drinken.

Voor het eerst bezoeken we met de gasten de Roosendaalse Kermis. Voor rolstoelen is, zoals gewoonlijk, gezorgd. Gestart wordt met een “aangeklede koffie/thee” waarna de kermis wordt bezocht. Het is prachtig weer en de gasten en vrijwilligers genieten volop. Na afloop wordt nog een drankje aangeboden waarna iedereen tevreden naar huis gaat.

Voor het uitstapje naar Diergaarde Blijdorp is extra mankracht ingeschakeld om rolstoelen te duwen. Het is wederom een prachtige dag en iedereen geniet van het buitenzijn. Voor de terugreis is er voor iedereen weer een koek en drinken in de bus.

Sjefke Dó en Stafke Ré hebben een optreden verzorgd tijdens een van de ontspanningsmiddagen. Deze heren hebben liedjes gezongen en moppen verteld. Het was een gezellige middag waarbij ook de voetjes van de vloer gingen. De bingo en loterij ontbraken ook deze middag niet.

Tijdens de laatste ontspanningsmiddag van het jubileumjaar hebben 2 heren van “Roosendaal Nostalgie” een diavoorstelling gepresenteerd over een gedeelte van Roosendaal in vroegere tijden. Veel in Roosendaal geboren gasten herkenden de oude winkels en straten. Na afloop werd er nog een quizje gedaan met vragen over de getoonde dia’s waaraan een prijsje was verbonden. Het was wederom een geslaagde middag.

Tevreden kijken vrijwilligers en gasten van onze afdeling terug op een bijzonder geslaagd jubileumjaar.

 

René Janssen

0165-554078
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Winkelen
  • Bezoekwerk