Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vrijwilligersavond 2 oktober 2019

Jaarlijks organiseren we voor onze vrijwilligers een avondje. Waarbij we ook onze jubilarissen in het zonnetje zetten.

Dit jaar hadden onze vrijwilligsters, Nelly, Dorine en Natasja, een avondje georganiseerd voor onze vrijwillgers van de afdeling Sint Oedenrode.

Na ontvangst en een kort woordje van onze voorzitter kregen we van Elisa Hanff, de basiskennis van Yoga uitgelegd. Iedereen deed zo goed als men kon mee. Het in jezelf keren is iets wat we allen moeten leren.

Na een uurtje actief mee gedaan te hebben, werden 2 van onze vrijwilligers, voor hen onverwacht, naar voren geroepen.

Zowel Gerdy van Aarle als Mirna Hanegraaff werden gehuldigd voor hun 10 jaar vrijwillgersschap bij Zonnebloem afdeling Sint Oedenrode. (Zie foto)

Hierna kwam Jan van der Heijden uit Liempde de avond verder voorzien van een muzikaal tintje.

Een zeer geslaagde avond.

Alex Dieben

06-13469277
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?