Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Nieuwsbrief Januari 2015

Zonnebloem afdelingsnieuws

Nieuws over alle activiteiten w.o. seniorenzitting 28 januari, trip naar Bokrijk, boottocht, etc. De nieuwe website, zonnebloem auto en bezoekwerk.

Het jaar 2015 is van start gegaan waarin er veel zal veranderen in onze samenleving vooral wat betreft de zorg voor onze ouderen.
De vrijwilligers van de Zonnebloem Sittard Stad zullen samen met het bestuur zoveel mogelijk proberen een passende invulling te geven aan deze veranderingen. Zo willen we blijven proberen te voorkomen dat onze gasten in een sociaal isolement komen. Wij wensen u en uw familie voor 2015 goede gezondheid en de beste wensen.

ACTIVITEITEN:

Ook in 2015 is er weer een gevarieerd aanbod aan activiteiten waar u aan mee kunt doen.
In het gele programmaboekje kunt u hierover alles lezen. Wij zijn dan ook tevreden dat we u dit weer kunnen aanbieden.

Heeft u belangstelling om aan een activiteit deel te nemen dan kunt u zich aanmelden bij uw vrijwilliger of het bestuurslid activiteiten.

Onze eerste activiteit is de seniorenzitting op woensdag 28 januari.
Samen met de Marotte een gezellige middag met medewerking van de Marotte kapel, vorst Frits I en stadsprins Arno III. Aanvang om 14.00 uur.
Natuurlijk weer veel Limburgse artiesten waaronder een buut van Hub Janssens, Domm & Dööl, de Marotte kapel en Beppie Kraft.

Inclusief consumptie en Nonnevot € 13.50 per persoon. Kaarten zijn verkrijgbaar in de Marotte winkel, bij de vrijwilligers of Jan van Eeten, tel.: 06 – 36.13.38.83

Verder staat op het programma in 2015 een dia presentatie van Guus Reinartz, een boottocht over de Maas, een dagtrip naar Bokrijk, optreden van Buuttereedner Peter Vaassen en onze jaarlijkse kerstbrunch.

BEZOEKWERK:

Het bezoeken van gasten blijft ook in 2015 van groot belang en zal weer met veel enthousiasme door onze vrijwilligers worden voortgezet.
Kent u zelf nog iemand die graag bezoek zou willen ontvangen neem dan gerust contact op met het bestuurslid bezoekwerk, of gebruik de antwoordstrook uit het programmaboekje en stuur deze op naar het secretariaat.

WEBSITE:

Met ingang van februari heeft de Zonnebloem Sittard Stad een geheel vernieuwde website.
Hierop kunt u alle informatie over onze afdeling vinden. Uitgebreide informatie over alle activiteiten, het bezoekwerk, het bestuur en vrijwilligers. Tevens kunt u hier alle contact informatie terugvinden of u aanmelden.

Website: www.zonnebloem.nl/sittardstad,
E-mail: zonnebloem.sittardstad@gmail.com , Telefoon Secretariaat: 046 – 458.31.75

ZONNEBLOEM AUTO:

Sinds kort beschikbaar, een comfortabele rolstoel auto die zorgt voor flexibele mobiliteit voor een betaalbare prijs van € 40.00 per dag.
Door deze vorm van vervoer aan te bieden geven we de gasten de kans om in alle vrijheid op pad te gaan. Maak je gebruik van een rolstoel of scootmobiel dan kun je nu zelf bepalen waar en wanneer je ergens naar toe wilt gaan.
De Zonnebloem auto maakt dit wel mogelijk. Toegankelijk en betaalbaar vervoer is nu ook in de Regio Sittard beschikbaar, en te huur bij Welzorg in Geleen.  Adres: Hofdwarsweg 41, 6161 DE Geleen,Telefoon:0800 0200142.     
Voor meer informatie of reserveringen kijk op zonnebloem.nl/zonnebloemauto of bel 073 - 750.57.49

ONDERSTEUNING:

Om onze activiteiten mogelijk te maken blijven wij afhankelijk van giften en donateurs.
Ook het afgelopen jaar zijn wij weer door diverse stadsgenoten financieel ondersteund. Dankzij deze bijdrages blijft het mogelijk om onze activiteiten tegen gereduceerde prijzen aan te bieden.
Draagt u ons een warm hart toe dan kunt u de Zonnebloem Sittard Stad rechtstreeks ondersteunen door uw vrijwillige bijdrage overmaken op bankrekening NL69RABO 0170671186 t.n.v.: Zonnebloem Sittard Stad ovv donatie Sittard Stad.

Met vriendelijke groet, namens alle vrijwilligers en bestuur.    

Ruud de Pree, Bestuurslid Communicatie.

Contact

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Evenementen en festivals
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk