Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Nieuwsbrief Janauri 2016

Zonnebloem afdelingsnieuws

Alles wat u moet weten over de activiteiten in 2016, wijksteunpunten in onze afdeling, en het bezoekwerk.

Ook in 2016 zullen de vrijwilligers van de Zonnebloem Sittard Stad samen met het bestuur zoveel mogelijk proberen een passende invulling te geven aan alle veranderingen in de zorg om onze gasten zo veel mogelijk van dienst te kunnen zijn. We blijven proberen te voorkomen dat onze gasten in een sociaal isolement komen. Wij wensen iedereen een goede gezondheid en de beste wensen voor 2016.

ACTIVITEITEN:

Er is dit jaar weer een gevarieerd aanbod aan activiteiten waar u aan mee kunt doen. In het gele programmaboekje kunt u hierover alles lezen. Wij zijn tevreden dat we u een ruime keus kunnen aanbieden met een variatie van verschillende activiteiten. Heeft u belangstelling om aan een activiteit deel te nemen dan kunt u zich aanmelden bij uw vrijwilliger of het het bestuurslid activiteiten.

 

Onze eerste activiteit is traditioneel de seniorenzitting op woensdag 20 januari. Samen met de Marotte een gezellige middag met medewerking van de Marotte kapel, vorst Frits I en onze stadsprins. Aanvang om 14.00 uur. Einde van deze middag is gepland om 17.30. Er treedt een keur aan Limburgse artiesten op, o.a. Jack Vinders, Buutreedner Fer Naus, Sjlager 2016 (Chrissy en Monique), Kénjerkapel en W-dreej als afsluiting.

Inclusief consumptie, garderobe en Nonnevot € 13.50 per persoon. Kaarten zijn verkrijgbaar in de Marotte winkel, bij de vrijwilligers of Jan van Eeten,
tel.: 06 – 36.13.38.83

Verder staat op het programma op 23 februari een gezellige middag met Limburgse luisterliedjes door Paul van Loo in de Societeit, het Da Capo diner op 15 en 18 maart, en wederom een bijzondere dia presentatie van Guus Reinartz in april. Op 14 juni zal speciaal voor gasten van de Zonnebloem een Engelse High Tea worden verzorgd waarbij u heerlijk verwend zult worden.

WIJKSTEUNPUNTEN:

In onze afdeling heeft de gemeente 2 wijksteunpunten die speciaal aandacht bieden aan die mensen die een steuntje in de rug nodig hebben. Iedereen is hier welkom voor informatie, advies een ontmoeting of een kopje koffie en gezelligheid. U wordt van harte uitgenodigd om ook deel te nemen aan de activiteiten die regelmatig worden georganiseerd. U kunt naar: Wijksteunpunt Gelderhof, Gelderhof 1 of naar Wijksteunpunt de Oase Bachstraat 51.

BEZOEKWERK:

Het bezoeken van gasten blijft ook in 2016 van groot belang en zal weer met veel enthousiasme door onze vrijwilligers worden voortgezet. Kent u zelf nog iemand die graag bezoek zou willen ontvangen neem dan gerust contact op met het bestuurslid bezoekwerk, of gebruik de antwoordstrook uit het programmaboekje en stuur deze op naar het secretariaat.

WEBSITE:

Op de website van de Zonnebloem Sittard Stad kunt u alle informatie over onze afdeling vinden. Uitgebreide informatie over alle activiteiten, het bezoekwerk, het bestuur en vrijwilligers. Tevens kunt u hier alle contact informatie terugvinden of u aanmelden. www.zonnebloem.nl/sittardstad

ONDETRSTEUNING:

Om onze activiteiten mogelijk te maken blijven wij afhankelijk van giften en donateurs. Dankzij deze bijdrages blijft het mogelijk om onze activiteiten tegen gereduceerde prijzen aan te bieden. Draagt u ons een warm hart toe dan kunt u de Zonnebloem Sittard Stad rechtstreeks ondersteunen door uw vrijwillige bijdrage overmaken op bankrekening NL69RABO 0170671186 t.n.v.: Zonnebloem Sittard Stad ovv donatie Sittard Stad.

Contact

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Evenementen en festivals
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk