Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Regio Sittard en Geleen samen verder.

Zonnebloem afdelingsnieuws

Uniek in Sittard-Geleen. Vrijwilligersorganisatie de Zonnebloem geeft het voorbeeld en werkt aan één regionale organisatie die klaar is voor de toekomst.

Na een uitstekend overleg in prima sfeer is besloten om de Regio Sittard en Geleen in eenzelfde Zonnebloem Regio onder te brengen.  Zo wordt invulling gegeven aan de eigen slogan: Er kan zoveel meer dan je denkt.  

De Zonnebloem Regio Sittard en Geleen zullen met ingang van 2016 gezamenlijk hun activiteiten voortzetten in de gemeente Sittard-Geleen.  Op deze manier is het mogelijk om alle afdelingen in de gemeente op een professionele wijze met één Regiobestuur te ondersteunen.  We zijn nu in staat om op een gecoördineerde wijze onze diensten te leveren aan bijna 100.000 inwoners waardoor er sprake is van een van de grootste Zonnebloem Regio’s in Limburg.  

Onder de naam van ZONNEBLOEM REGIO SITTARD-GELEEN kunnen alle 11 verschillende afdelingen in de gemeente een prima service bieden aan alle gasten die bezoek aan huis ontvangen en/of aan deelnemers van uiteenlopende activiteiten.   

De afdeling Koningsbosch heeft in 2015 besloten om zich ook aan te sluiten bij de Regio Sittard - Geleen en zo gebruik te maken van de voordelen die een sterke regio heeft te bieden.
Ook hun vrijwilligers en gasten zijn van harte welkom.  Het totale aantal gasten dat in de nieuwe regio door onze vrijwilligers wordt bereikt bedraagt nu ruim 1400. Indien gewenst kunnen afdelingen een beroep doen op het regionale bestuur bij ondersteuning of bij het organiseren van activiteiten. 

Zonnebloem Geleen bestaat al sinds 1965 en vierde vorig jaar het 50 jarig jubileum. Het moment om ook naar de toekomst te kijken.  De Zonnebloem is een dynamische organisatie die denkt in oplossingen en werkt aan verfrissende ideeën. Deze integratie is daar een mooi voorbeeld van.  Voor bestuur, vrijwilligers, gasten en deelnemers en sponsors een prima stap voorwaarts waarbij het ook bij de Zonnebloem Regio Sittard-Geleen draait om mensen.  

Met één Regionaal Bestuur en uitstekende besturen in de lokale afdelingen van de gemeente, die zowel regionaal als plaatselijk door vrijwilligers worden gevormd, is de Zonnebloem een moderne vrijwilligersorganisatie met professionele ondersteuning die in de Regio Sittard-Geleen meer dan 300 vrijwilligers aanstuurt.  

Heeft u belangstelling om een uitdagende bestuursfunctie te vervullen in één  van de afdelingen of in het Regio Bestuur kijk dan op de website of neem contact op met de Regio Secretaris.  
Ook als u vrijwilliger wil worden in een afdeling bent u van harte welkom. 

De Zonnebloem Sittard-Geleen streeft er naar om het leven van mensen in onze gemeente met een lichamelijke beperking te verrijken door het mogelijk maken van sociale en recreatieve activiteiten.  Dankzij het bezoekwerk van de vele vrijwilligers kan worden voorkomen dat mensen in een sociaal isolement kunnen raken.  Wie je ook bent, jong of oud en wat je ook doet iedereen is van harte welkom.  Gasten van de Zonnebloem hoeven geen lid te zijn om deel te kunnen nemen aan activiteiten of om bezoek te ontvangen.  Iedereen die binnen de doelgroep valt kan zich rechtstreeks aanmelden bij een plaatselijke afdeling.  
Als vrijwilliger bij de Zonnebloem bezorg je mensen met een lichamelijke beperking of die in een sociaal isolement verkeren een bijzonder moment.  Met het doen van iets heel kleins kun je al veel betekenen voor iemand anders. En dat kan op verschillende manieren.  

Op de website is uitgebreide informatie te vinden over de contactgegevens van alle lokale afdelingen, de samenstelling van het regionaal bestuur en de besturen van de lokale afdelingen.  Een overzicht van activiteiten, nieuwsfeitjes en gasten ervaringen zorgen voor een compleet beeld.  Kijk op www.zonnebloem.nl/sittard 

Contact

076-5646464
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Evenementen en festivals
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk