Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Mooie opbrengst Rabobank Clubkas Campagne 2017

Zonnebloem afdelingsnieuws

Rabobank Westelijke Mijnstreek heeft de uitslag bekend gemaakt van de Clubkas Campagne. Het bleek ook dit jaar weer een enorm succes. De Zonnebloem Sittard Stad heeft € 405,00 mogen ontvangen.

Ook dit jaar mochten de leden van de bank hun stem uitbrengen op een club of vereniging die zij een warm hart toedragen. Iedere stem is geld waard.
​Hoe meer stemmen op onze afdeling hoe meer we ontvangen.

​Tijdens een event op 29 juni is de uitslag bekend gemaakt. Ruim 9500 leden brachten bijna 47000 stemmen uit. De 598 aangemelde deelnemers mochten meer dan € 235000.00 verdelen.

Dankzij het aantal uitgebrachte stemmen op de Zonnebloem afdeling Sittard Stad heeft onze afdeling € 405.00 ontvangen.
​Verheugd over deze opbrengst zal deze bijdrage ten goede komen aan onze gasten.

​Graag maken we van de gelegenheid gebruik om iedereen te bedanken voor hun stem op de Zonnebloem Sittard Stad.


 

 

 

Jack Vahsen

046-4523762
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Evenementen en festivals
  • Buitenactiviteiten
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk