Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerstmarkt Intratuin Halsteren 19 nov. 2019

img2171jpg

.

Op dinsdag 19 november 2019 vertrokken wij met 2 bussen, w.o. 1 rolstoelbus, met onze Zonnebloemdeelnemers naar Halsteren om een bezoek te brengen aan de kerstmarkt van Intratuin.

Ondanks dat de chauffeur van de aangepaste bus zich vergist had in de datum en wij daardoor 1 uur later konden vertrekken, (gelukkig konden wij met onze deelnemers bij Bodyline op de bus wachten) was het een hele gezellige dag.

Nadat iedereen om 13.15 uur klaar was met de lunch (deze bestond uit een kopje soep, een pasteitje met kipperagout, een broodje kaas en een drankje), ging iedereen de kerstmarkt bekijken.

Er waren 20 deelnemers die in een rolstoel begeleid werden door onze vrijwilligers, de andere vrijwilligers begeleidden de deelnemers, met of zonder rollator.

De deelnemers genoten van de Kerstmarkt, waaraan door de medewerkers van Intratuin heel veel zorg was besteed.

Omstreeks 16.30 uur vertrokken wij weer huiswaarts, alwaar wij rond 17.30 uur aankwamen in Terneuzen, bij Sportpark "Vliegende Vaart".

Een woord van dank gaat uit naar de medewerkers van "De Boerenerffair" uit Hoek.
Met de  opbrengst van deze "fair" sponsorden zij een bedrag van € 4.000,=, zodat wij dit uitje mogelijk konden maken voor onze deelnemers.
Ook een woord van dank aan "Vegro" Terneuzen die belangeloos 8 rolstoelen ter beschikking stelde.

De deelnemers en de vrijwilligers hebben zeer genoten van deze dag.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Ella Toorenaar

0115-432353
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?