Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

VRIJWILLIGER WORDEN...??

Zonnebloem afdelingsnieuws

Wilt u  vrijwilliger worden voor de Zonnebloem afdeling Reeshof? 

De vrijwilligers van onze afdeling zettten zich in voor mensen met lichamelijke beperkingen. Zij bezoeken deze mensen thuis of bieden hulp bij de maandelijkse activiteitenmiddagen.Tevens kan men hulp bieden bij activiteiten van de Zonnebloem in de regio, zoals ondersteuning bij vakanties en evenementen.

Mogelijkheden en werkzaamheden bij de Zonnebloemafdeling kunnen zijn:

  • regelmatig bezoeken van langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoevende ouderen
  • begeleiden van afdelingsactiviteiten
  • organiseren, voorbereiden en coördineren van activiteiten
  • bijwonen van afdelingsvergaderingen
  • bestuurswerk
  • communicatiewerkzaamheden
  • werken aan projecten en eventueel nieuwe ideeën vormgeven

Wilt u  iets betekenen voor de zieke en gehandicapte mensen in onze buurt. Neem dan contact op met onze afdeling: Christine Fennema tel: 013-5700216.

Na aanmelding wordt u uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek met de Christine en een vrijwilliger van onze afdeling. In dit gesprek worden uw wensen en mogelijkheden voor vrijwilligerswerk, met u besproken, en indien mogelijk afgestemd aan de wensen en mogelijkheden van onze afdeling.                       

   

Gerard Leijten

013-5712050
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals