Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Jubileum Oicastrum 19-2-2016

Op 19 februari 2016 hadden wij, als vrijwilligers van afdeling Zonnebloem “Oicastrum”, een geweldige lunch in restaurant Odeon .

Dit feestelijke gebeuren hadden we te danken aan ons 20-jarig jubileum van de afdeling.

De vrijwilligers mochten wel eens in het zonnetje gezet worden! Er is enorm hard gewerkt de laatste jaren en dit alles voor de Zonnebloem. En met goed resultaat!

Alle helpende handen zijn ook zichtbaar.

Onze vrijwilligers bezoeken mensen aan huis, trekken erop uit, ” SAMEN”, 1 op 1 activiteiten. Zo groeide de Zonnebloem historisch gezien vanuit 40 jaar afdeling-Venray naar 20 jaar geleden afdeling “Oicastrum”. In 1996, Toen nog katholiek getint. Inmiddels doorgegroeid naar openbaar. En echt doorgegroeid.

Van een vereniging voor ouderen, gegroeid naar ook een vereniging voor jongeren van 18 tot 65 jaar. (Was voorheen LinQ). Voor mensen met een fysieke beperking waar we trots op mogen zijn, en die de “Zonnepitten” wordt genoemd.

Vernieuwing blijft optreden kunnen we met trots melden. Ook centraal proberen we steeds nog te verjongen. En zelfs dat lukt. We zijn tevreden.

Uit dank voor alle hulp , alle inzet en alle gegeven tijd aan onze vereniging zaten we dan nu in Odeon te smikkelen en bij te kletsen.

Vrijwilligers, bedankt! En op naar ons volgende feestje!!! 

Bestuur Oicastrum.

Nelly de Haas

0478-583837
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?