Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Afscheid Sophie Bos

Op 4 oktober j.l. hebben wij afscheid genomen van onze interim voorzitster Sophie Bos.

Na het het collectief aftreden van het oude bestuur is er in januari 2017 een nieuw bestuur gevormd. De functie van voorzitter was echter nog vakant. Deze is tijdelijk ingevuld door Sophie Bos, districtshoofd Amsterdam bij de Zonnebloem.

Bijna 2 jaar heeft Sophie dit met veel enthousiastme gedaan. Zij was zeer betrokken en toegankelijk voor iedereen. Mede dankzij haar is onze afdeling weer een bloeiende vereniging geworden. Er is nu een goede structuur en wij hebben een prima beleidsplan voor de komende jaren. Wij hebben van Sophie, door haar achergrond bij de Zonnebloem, ook veel geleerd. In haar afscheidswoord memoreerde Sophie nog even dat zij het werken bij onze afdeling zeer prettig had ervaren. "Leuk om weer eens echt op de werkvloer bezig te zijn".

Wij zijn Sophie veel dank verschuldigd. SOPHIE BEDANKT!!

Wij hebben inmiddels een nieuwe voorzitter, Ruud Sporrel. Wij hebben het volste vertouwen in hem en wensen hem veel succes toe in de komende jaren. 

Harry Heerkens

 

Rianne van Rees

06-49824861
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?