Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Achter de schermen bij Ajax

Zonnebloem afdeling

Dankzij de samenwerking tussen De Zonnebloem Jongerenwerkgroep Flevoland en Amsterdam, mochten wij een middagje naar de ArenA voor een rondleiding.

Eén dag voor de finale wedstrijd van de KNVB beker tussen Ajax en PEC Zwolle, komt een bezoek aan de Arena als welkome onderbreking van de spanning. Met 4 gasten en 2 vrijwilligers stapten we om 12:30 uur in de taxibus. Veel te vroeg arriveerden we bij de hoofdingang waar we enthousiast werden ontvangen door de Amsterdammers o.l.v. Marc van As. Om precies 14:00 uur kwam onze gids Hans ons ophalen en mochten we via de hoofdingang E naar binnen. De rolstoelers gingen in verschillende shifts met de lift en wij met de indrukwekkende rolstrap omhoog naar het ArenAdek. Eerst maar even een groepsfoto gemaakt onder het AJAX bord dat nog dienst heeft gedaan in het oude stadion “De Meer”. Toen via een enorme oprijplaat het veld op. Schitterend! We kregen van Hans uitleg over vele wetenswaardigheden, zoals het aantal zitplaatsen (53057), het beweegbare dak dat in 18 minuten open of dicht kan, de computerboxen die de kwaliteit van het gras meten en het kunstmatige licht en ventilatoren om de kwaliteit te onderhouden. Daarna naar de 6e verdieping, waar we een prachtig uitzicht hadden over het hele stadion. Toen we weer beneden op het ArenA-dek waren, waar ook het veld ligt (op 10 meter boven straatniveau), stond daar de spelersbus al klaar om het elftal morgen naar Rotterdam te brengen. Natuurlijk een paar foto’s maken en een kijkje binnen in nemen. Als laatste mochten we nog even kijken in de ruimte waar de TV interviews worden gehouden en stonden we voor de trap waar de spelers het veld op gaan. In onze gedachten zagen we onszelf al naar boven lopen om de finale Champions League te spelen. Als laatste nog even in de shop om wat souvenirs te kopen. Ferry kocht een Ajax koffie beker, Danny een bierglas en Remco de onvermijdelijke Ajaxpet. Zonnebloem en begeleiders, reuze bedankt voor een supermiddag. Dit verslag is geschreven door één van onze vrijwilligers.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Sport en spel
  • Evenementen en festivals
  • Bioscoopbezoek
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken