Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Vacature Verpleegkundigen, Verzorgenden

Wij zoeken verpleegkundigen/verzorgenden die bevoegd zijn om sondevoeding toe te dienen, medicatie via sonde, katheteriseren, medicatie toedienen in het algemeen en hulp kunnen bieden bij toiletbezoek

Zonnebloem Werkgroep Flevoland organiseert diverse activiteiten voor mensen met een lichamelijke beperking door ziekte of handicap in de leeftijdscategorieën 18-45 en 45-65. Dit zijn activiteiten van een dag of dagdeel. Tijdens een activiteit is de aanwezigheid van gediplomeerde, BIG-geregistreerde verpleegkundigen en verzorgenden noodzakelijk. Daarom zijn wij op zoek naar: JOU!

Wanneer je geen lichamelijke beperking hebt, kun je 'gewoon' in de auto, bus of trein stappen om naar het strand te rijden, een middag te gaan winkelen of naar een concert te gaan. Vanuit je vak weet je maar al te goed dat iemand met een beperking dit juist niet zo makkelijk kan doen. Als vrijwilliger help je mensen met een beperking om betrokken te blijven in de maatschappij. Hierdoor lever je een belangrijke en betekenisvolle bijdrage.

De activiteiten vinden plaats in groepsverband, maar er zijn ook voldoende mogelijkheden om één-op-één-activiteiten te organiseren.

Wat verwachten wij van jou?
Enthousiasme en betrokkenheid! Als verpleegkundige/verzorgende bestaat je primaire taak uit het verplegen/verzorgen van de deelnemers naar bevoegdheid en bekwaamheid (zoals bepaald in de Wet BIG). Je bent gemotiveerd en waar nodig help je bijvoorbeeld met het eten of door het duwen van de rolstoel tijdens de activiteiten.

Wij zijn onder andere op zoek naar verpleegkundigen/verzorgenden die bevoegd zijn om sondevoeding toe te dienen, medicatie via sonde, katheteriseren, medicatie toedienen in het algemeen en hulp kunnen bieden bij toiletbezoek.

Wat biedt De Zonnebloem?
Wij stimuleren je graag in je persoonlijke ontwikkeling en vinden het belangrijk dat onze vrijwilligers goed begeleid op pad gaan. Daarom bieden wij je professionele ondersteuning en gratis cursussen en workshops aan op een tijd en plaats die jou uitkomt; ook ’s avonds of in het weekend. Daarnaast bieden we informatie op maat via de online portal Mijn Zonnebloem.

Doe je op dit moment een studie op het gebied van verzorging/verpleging? Dan zijn er mogelijkheden om tijdens de activiteiten van de Zonnebloem vrije studiepunten te behalen.  

Wat kost het?
Het kost je slechts een paar uur van je vrije tijd, meer niet. Je kunt je aanmelden per activiteit, dus op een moment dat in jouw agenda past. De Zonnebloem vergoedt je onkosten zoals reiskosten en entreegelden.

Ben je enthousiast geworden en wil je je aanmelden als vrijwilliger of wil je meer informatie? Neem gerust contact op met Paula de Geest via zonnebloemflevoland@hotmail.com  

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Sport en spel
  • Evenementen en festivals
  • Bioscoopbezoek
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken