Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Zoetermeer-zuid loterij 2020

Loterij waarvan de opbrengsten grotendeels ten goede komen aan onze afdeling

De Zonnebloem Zoetermeer-zuid, helpt mensen die door een lichamelijke beperking zijn of in een sociaal isolement dreigen te geraken. Dit doen wij door de mensen te bezoeken of activiteiten te organiseren.

Beste mensen,

De verkoop van de Zonnebloemloten kan nu, door de coronacrisis, geen doorgang vinden zoals u normaal gewend was door persoonlijke verkoop via vrijwilligers. Daarom zijn er andere mogelijkheden aangeboord om toch uw betrokkenheid/ondersteuning voor de Zonnebloem activiteiten van onze afdeling via lotenaankoop te tonen.

 1. Digitale verkoop in 4 stappen:
  1. Ga naar
  2. https://www.zonnebloem.nl/loten/p/zonnebloemafdeling-zoetermeer-zuid
  3. Geef aan hoeveel loten u wilt bestellen (€2.00 per stuk)
  4. Vul uw naam en e-mailadres in en tik op bestellen
  5. U betaalt de loten via iDeal en ontvangt direct de loten per e-mail.
 2. Wilt u liever niet digitaal bestaat de mogelijkheid om te bestellen door overmaking waarde van het aantal te ontvangen loten (€2.00 per stuk) met vermelding van uw adres via IBANREK.: NL45 RABO 0131229575 van Nat. Ver. de Zonnebloem afd. Zoetermeer-zuid.
  In een later stadium zullen u de loten verstrekt worden via de vrijwilligers.

Met het kopen van loten helpt u ons enorm. Dank u wel.

Win-win situatie, onze deelnemers een leuke activiteit en voor u kans op b.v.: een elektrische fiets, een Rituals verwenpakket of een weekendje weg. De trekking is maandag 12 oktober 2020.

Bij vragen kunt u bellen of mailen met:
Nel van Pelt (voorzitter) 06-29239072 of email zonnebloemzoetermeerzuid@gmail.com.

Rinus en Nel van Pelt

06-29239072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

 • Uit eten/terrasje pakken
 • Winkelen
 • Buitenactiviteiten
 • Bezoekwerk
 • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken