Elly Lagerburg
Elly Lagerburg Verkoopt loten voor afdeling MUNTENDAM-MEEDEN
De Zonnebloemloterij is weer gestart. Een lot kost € 3,--. Van de opbrengst kunnen wij leuke activiteiten organiseren voor mensen met een lichamelijke beperking. De Zonnebloem bestaat 75 jaar, de prijzenpot is daarom flink uitgebreid.
De verkoop voor 2024 is gestopt. We zien u half april 2025 graag terug!
€ 111,-
Totaalbedrag
37
Loten verkocht
Wat kun je winnen?

Ieder jaar stelt de Zonnebloem een prachtig prijzenpakket samen. Naast de hoofdprijs van €15.000,- zijn er o.a. weekendjes weg, elektrische fietsen, iPads, dagjes uit en cadeaubonnen te winnen!

Bekijk alle prijzen
Waar gaat het geld naartoe?

Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.

Meer over de Zonnebloem

Hartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!

  • Sabine Vissers-Lagerburg
    5 loten €15,-

  • Dianne
    5 loten €15,-

    Hoi Elly, excuus dat ik je berichtje heb gemist! Succes! Superfijn je inzet en betrokkenheid.

  • Alie De Boer
    2 loten €6,-

  • S. Bolink-Daane
    3 loten €9,-

  • George Lagerburg
    5 loten €15,-

  • Piet
    5 loten €15,-

    Veel succes met jullie mooie actie.

  • Lotenkoper
    2 loten €6,-

    Goed doel!

  • Majella Lagerburg
    5 loten €15,-

  • Jose
    3 loten €9,-

    Succes met deze actie!

  • Elly Lagerburg
    2 loten €6,-