WILP-VOORST
Jij bent mijn lot uit de loterij! Met jouw lot geef je mensen met een lichamelijke beperking weer de kans om mee te doen. Al ruim 75 jaar zorgen de vrijwilligers van de Zonnebloem voor persoonlijke aandacht, gezellige activiteiten en mooie uitstapjes. Dank je wel!
De verkoop voor 2026 is gestopt. We zien u half april 2027 graag terug!
€ 180,-
Totaalbedrag
60
Loten verkocht

Wat kun je winnen?

Elk jaar stellen we, mede dankzij onze sponsoren, een prachtig en afwisselend prijzenpakket samen. Denk aan uitjes, leuke cadeauartikelen, waardebonnen en natuurlijk een mooie hoofdprijs.

Benieuwd naar wat er allemaal te winnen is?

Bekijk alle prijzen

Waar gaat het geld naartoe?

Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.

Meer over de Zonnebloem

Hartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!

  • Mary Lenselink
    5 loten €15,-

    Veel succes!

  • Mieke
    2 loten €6,-

  • Lotenkoper
    5 loten €15,-

  • Denise
    2 loten €6,-

  • Maarten
    2 loten €6,-

  • Trijnie Slot
    5 loten €15,-

    Ik wil graag meehelpen mensen met een fysieke beperking een leuke dag te bezorgen, heb zelf gezien hoe dat gewaardeerd wordt.

  • Lotenkoper
    1 loten €3,-

  • Lotenkoper
    6 loten €18,-

  • Lotenkoper
    5 loten €15,-

  • Mirjam Elijzen
    2 loten €6,-

  • Hans
    3 loten €9,-

    Kiekeboe

  • Karin
    2 loten €6,-

    Leuk actie Marijke! Je bent mooi actief met de Zonnebloem.

  • Annet
    5 loten €15,-

  • Paul
    10 loten €30,-

    Ik help graag mee om mensen met een fysieke beperking een mooie dag of een fijn gesprek te bezorgen. Daar worden zij en ook de vrijwilligers in Wilp-Voorst blij van. En daar word ik dan weer blij van!

  • Lars
    5 loten €15,-