OLDENZAAL
Verkoopt loten voor afdeling OLDENZAAL
2025. Alweer een jaar verder. We hopen opnieuw dat we een beroep mogen doen op jou om de wensen van onze gasten te kunnen realiseren. Het geeft niet alleen ons een goed gevoel maar ook jou dat je hieraan meewerkt door loten te kopen. Dank..
€ 0,-
0
Je kunt ook helpen door mijn actie te delen via social media
Wat kun je winnen?
Elk jaar stellen we, mede dankzij onze sponsoren, een prachtig en afwisselend prijzenpakket samen. Denk aan uitjes, leuke cadeauartikelen, waardebonnen en natuurlijk een mooie hoofdprijs.
Benieuwd naar wat er allemaal te winnen is?
Waar gaat het geld naartoe?
Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.
Meer over de ZonnebloemHartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!
Jij wil hier toch ook bij staan?
Speel bewust