Lemelerveld, Lemele, Dalmsholte en Giethmen
Onze afdeling zet zich al jaren in voor mensen die door hun lichamelijke beperking in sociaal isolement dreigen te komen. Met huisbezoek, uitstapjes, activiteiten etc. zijn ze ons heel erg dankbaar. Vooral na dit corona jaar heel belangrijk
De verkoop voor 2026 is gestopt. We zien u half april 2027 graag terug!
€ 0,-
Totaalbedrag
0
Loten verkocht

Wat kun je winnen?

Elk jaar stellen we, mede dankzij onze sponsoren, een prachtig en afwisselend prijzenpakket samen. Denk aan uitjes, leuke cadeauartikelen, waardebonnen en natuurlijk een mooie hoofdprijs.

Benieuwd naar wat er allemaal te winnen is?

Bekijk alle prijzen

Waar gaat het geld naartoe?

Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.

Meer over de Zonnebloem

Hartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!