LETTELE-OKKENBROEK
Verkoopt loten voor afdeling LETTELE-OKKENBROEK
De Zonnebloem Lettele/Okkenbroek helpt mensen die mindervalide zijn, minder mobiel of in een sociaal isolement dreigen te raken. Dit doen wij door deze mensen te bezoeken en samen activiteiten te ondernemen. Help je mee?
De verkoop voor 2024 is gestopt. We zien u half april 2025 graag terug!
€ 0,-
0
Wat kun je winnen?
Ieder jaar stelt de Zonnebloem een prachtig prijzenpakket samen. Naast de hoofdprijs van €15.000,- zijn er o.a. weekendjes weg, elektrische fietsen, iPads, dagjes uit en cadeaubonnen te winnen!
Bekijk alle prijzen
Waar gaat het geld naartoe?
Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.
Meer over de ZonnebloemHartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!
Speel bewust