2 loten
€6,-
HEERLEN-HEKSENBERG
Verkoopt loten voor afdeling HEERLEN-HEKSENBERG
Wij zouden het fantastisch vinden als jij door het kopen van loten ons financieel wilt helpen, zo kunnen wij SAMEN met JOUW BIJDRAGE voor vele ouderen in onze wijk iets moois organiseren. Ontzettend veel dank namens ons team HEKSENBERG
€ 36,-
12
Je kunt ook helpen door mijn actie te delen via social media
Wat kun je winnen?
Elk jaar stellen we, mede dankzij onze sponsoren, een prachtig en afwisselend prijzenpakket samen. Denk aan uitjes, leuke cadeauartikelen, waardebonnen en natuurlijk een mooie hoofdprijs.
Benieuwd naar wat er allemaal te winnen is?
Waar gaat het geld naartoe?
Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.
Meer over de ZonnebloemHartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!
Jij wil hier toch ook bij staan?-
Tineke -
Truus 10 loten €30,-
Speel bewust