SCHAESBERGERVELD-MEEZENBROEK Verkoopt loten voor afdeling SCHAESBERGERVELD-MEEZENBROEK
Met de opbrengst van de loterij geven we mensen met een lichamelijke beperking iets om naar uit te kijken. Zoals een dagje uit, een leuke activiteit of een bezoekje van een van onze vrijwilligers. Speel mee en maak kans op een mooie prijs.
De verkoop voor 2024 is gestopt. We zien u half april 2025 graag terug!
€ 174,-
Totaalbedrag
58
Loten verkocht
Wat kun je winnen?

Ieder jaar stelt de Zonnebloem een prachtig prijzenpakket samen. Naast de hoofdprijs van €15.000,- zijn er o.a. weekendjes weg, elektrische fietsen, iPads, dagjes uit en cadeaubonnen te winnen!

Bekijk alle prijzen
Waar gaat het geld naartoe?

Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.

Meer over de Zonnebloem

Hartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!

  • Lotenkoper
    2 loten €6,-

  • Lotenkoper
    3 loten €9,-

  • Anne-Marie Ellerkamp
    5 loten €15,-

    Mooi dat jij je zo inzet om mensen, voor wie dat niet vanzelfsprekend is, mooie momenten te bezorgen!

  • E. Ellerkamp
    5 loten €15,-

    Succes met de verkoop.

  • Theo
    5 loten €15,-

  • Lotenkoper
    5 loten €15,-

  • Lotenkoper
    10 loten €30,-

  • Jean Bartels
    2 loten €6,-

  • Angèle
    3 loten €9,-

  • Leo
    5 loten €15,-

  • Pascal
    5 loten €15,-

  • Wim
    2 loten €6,-

    Succes!

  • Martin
    2 loten €6,-

    Rikie en Piet succes.

  • Bert
    4 loten €12,-

    Succes claudia!!