
BERINGE
Verkoopt loten voor afdeling BERINGE
Met de opbrengst van de loterij geven we mensen met een lichamelijke beperking iets om naar uit te kijken: een vrijwilliger die op bezoek komt of een middagje uit. Speel mee en maak kans op mooie prijzen!
€ 945,-
315
Je kunt ook helpen door mijn actie te delen via social media

Wat kun je winnen?
Ieder jaar stelt de Zonnebloem een prachtig prijzenpakket samen. Naast de hoofdprijs van €15.000,- zijn er o.a. weekendjes weg, elektrische fietsen, iPads, dagjes uit en cadeaubonnen te winnen!
Bekijk alle prijzen
Waar gaat het geld naartoe?
Ruim 1,3 miljoen Nederlanders hebben een lichamelijke beperking. Zij zijn vaak afhankelijk van hulp, hebben een beperkt sociaal vangnet en kunnen er daardoor minder makkelijk op uit. Sociaal isolement ligt dan op de loer. De vrijwilligers van de Zonnebloem staan voor hen klaar. Met bezoek aan huis, beeldbellen, een leuke attentie of gezellige activiteiten.
Meer over de ZonnebloemHartelijk dank aan alle toppers die al hebben bijgedragen!
Jij wil hier toch ook bij staan?
Speel bewust
Is voor een nobele stichting.
Er worden mooie activiteiten georganiseerd voor de ouderen van Beringe
Veel suuces ! Wij steunen jullie werk graag
ik steun jullie graag. We moeten de gemeenschapszin in ons dorp steunen en zo bruggen bouwen naar elkaar!
Goed bezig!!
Prachtig werk voor en door elkaar in Beringe
Fijn dat jullie er voor de gasten van de zonnebloem zijn
Veel succes met het goede werk dat jullie doen!
Jullie zorgen voor een zonnetje in het bestaan van onze oudere en zieke medebewoners
Succes met de loten verkoop.en de zonnebloem beringe
Goed doel voor de plaatselijke Zonnebloem