Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerstdiner Zondag 20 december 2015

Zonnebloem afdeling

Kerstdiner Hotel de "Witte Bergen" in Eemnes. Met 140 gasten en 26 vrijwilligers. Het was weer in één woord geweldig dit jaar.

Zowel de gasten als onze vrijwilligers verheugden zich op het kerstdiner. Ook dit jaar 2015 gaan we weer naar het Hotel de Witte Bergen in Eemnes.

Het is december en de donkere dagen voor Kerst zijn maar al te waar. Stormachtig is het met fikse regenbuien. Een witte kerst lijkt ver weg, hoewel er in elke winkel en ook in de straten gedroomd wordt van een White Christmas. Toch klinkt het gezellig denkt men en als 's avonds overal in en buiten de huizen de lichtjes branden, geeft dat een feestelijk gevoel.

De dagen vooraf waren druk en gezellig. Een telefoontje van de kinderen die vragen of men de kerst bij één van hen wil door te brengen? Tot nu toe heeft men nog niks gehoord. “Ze laten het op elkaar aankomen” denkt men in een sombere bui. Ach, ze zijn allemaal zo druk met werk, feestjes, vrienden, relaties, sporten en dan is er weinig tijd voor een oude vader/moeder. Ook de kleinkinderen ziet men weinig. Ook al druk druk met van alles. Zelfs de kleinsten hebben al een hele agenda met afspraken en verplichtingen.

Maar de “Zonnebloem” Almere Buiten heeft toch ook een kerstdiner? Zo gezegd zo gedaan. Met twee bussen vertrokken onze gasten om 15.00 uur van Buitenhaeghe naar Hotel in Eemnes. Aldaar werden onze gasten verwelkomt  met een drankje en  aansluitend het kerstdiner. Alles met live muziek gezongen door een geweldige zangeres met natuurlijk kerstmuziek. Onze twee engeltjes zorgde met verlichting  voor enige hilariteit. Onze gasten mochten in de Wensboom hun persoonlijke kerst wens hangen. Veel van onze gasten werden verzorgd en ondersteund door onze vrijwilligers. Gezamenlijk met bestuur en vrijwilligers werd er een kerstwens gezongen voor onze gasten, die werd gewaardeerd met een geweldig applaus.

Na de sfeer volle avond werd er terug gereden naar Almere Buiten om daar om 22.00 uur te arriveren. Moe voldaan en gelukkig, het was tot volle tevredenheid weer tot goed einde gekomen.

De foto's zijn niet meer beschikbaar.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Betty Bosman

036-5356990
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk