Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Sinterklaasfeest in "De Wieken 2015".

Zonnebloem afdeling

Het Sinterklaasfeest werd voor de eerste maal gehouden in het buurthuis "De Wieken" Vele gasten ± 55 verheugde zich op deze middag met de Sint zijn zwarte pieten.

Sinterklaasfeest 2 december 2015

 

Het was weer een leuk en zeer gezellig Sinterklaasfeest in de Wieken.

Voor al onze gasten, vrijwilligers en bestuursleden van onze afdeling

Almere Buiten.

De Sint kwam gelijk bij aanvang binnen met de gasten met welkom liedjes

en dat bevorderde de algehele gezelligheid gelijk.

Daarna werden de surprises uitgedeeld en het voorlezen, vooral door Kitty, van de bijgeleverde gedichten. Met de Sint en zijn pieten in het middelpunt van de belangstelling. De gasten vermaakten zich prima met het uitdelen door de pieten.

Daarbij met hapje en een drankje geheel verzorgd door onze vrijwilligers.

De conclusie is een erg geslaagde middag, zoals boven omschreven.

Niet wie weinig bezit, maar wie veel wenst is arm.

Er werden door diverse gasten en vrijwilligers volop foto’s gemaakt van het Sinterklaasfeest.

Zoals u verder kunt zien bij de foto's.

 

 

Betty Bosman

036-5356990
contactformulier

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk