Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Donderdag 23 maart 2016 Karaoke/gezellige middag.

Zonnebloem afdeling

Deze middag was het voor iedereen even wennen. KARAOKE wat is hier de bedoeling van. Hoe gaat het worden. Het is zowel voor onze gasten en onze vrijwilligers en hele leuke middag geworden.

Om ± 14.00 uur was de karaoke middag in het buurthuis “De Wieken”. Er waren inclusief de vrijwilligers 40 gasten aanwezig.

Iedereen was benieuwd wat deze karaoke middag zou brengen.

Zoals van bijna vanzelf sprekend hadden onze vrijwilligers alles van te voren geregeld tot aan de muziek (karaoke) toe.

Vooraf een bakje koffie of thee, zat de gezelligheid er weer in.Vooral voor de gasten was het voor een merendeel nieuw, de karaoke show.

We begonnen met enkele zeer bekende melodietjes waarbij de tekst op het scherm zichtbaar werd. Er werd al spoedig meegezongen met de bekende teksten.

Steeds meer gasten gooide hun schroom over boord en zongen uit volle borst mee. Daarna was het tijd voor een hapje en een drankje, waarmee onze vrijwilligers voor zorgde. Dus ieder zijn taak wat goed verliep. Ook waren enkele vrijwilligers met onze gasten bezig met een onderhoudend praatje.

Daarna was het weer Karaoke tijd en kon men op verzoek een bekend nummer uitkiezen (indien) aanwezig. De reacties van onze gasten waren meer als leuk.

Men genoot van de Karaoke show en vele vroegen zich af  of deze Karaoke show voor herhaling vatbaar was, indien mogelijk. Alle gasten vonden het heel leuk.

 

Maar er was een tijd van komen en een tijd van gaan. En de tijd van gaan was ± 16.00 gekomen. Waar ook inmiddels de taxi’s weer klaar stonden om onze gasten naar huis te brengen. Al met al een zeer en leuk geslaagde middag zowel voor de gasten en onze vrijwilligers en daarvoor een geweldig applaus kregen.

 

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Betty Bosman

036-5356990
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken