Bloemschikken
Op een warme zomermiddag beleefden 25 gasten en voldoende vrijwilligers een heel gezellige ‘actieve’ middag door het maken van een prachtig bloemstukje.
De dag ervoor hadden Kitty en Hilda prachtige bloemen gekocht bij een aardige mevrouw die een bloemenstalletje runde maar ook de Zonnebloem een warm hart toedraagt; want ze schonk een paar gratis boeketten. Maar ook enkele vrijwilligers waren de dag ervoor bezig geweest door takjes van coniferen, klimop, vlier- en vuurdoornbessen etc. te knippen.
Na de koffie/thee gingen we, onder deskundige leiding van een mevrouw, aan de slag. Iedereen kreeg een schattig wit bakje en oase, die daar passend in gedaan moest worden. Toen werden er allerlei soorten groen uitgedeeld voor de basis, daarna kreeg iedereen 5 rozen, daarna 1 gerbera, daarna chrysant takjes en zo ging dat verder. Na de pauze met een hapje en drankje werd het bloemstukje verder verfraaid met nog meer bloemen en tot slot kon elke gast een vlinder op een stokje uitzoeken in de kleur van hun bloemen met een leuk kaartje erbij (als men het stukje wilde weggeven).
Het resultaat mag gezien worden, kijk maar naar de foto’s. Het was een leuke, fleurige en ook leerzame middag en de gasten gingen niet met lege handen naar huis!
Redactie: Ineke