WANDELING

Afgelopen vrijdag 9 mei stond er een wandeling door het Bospark op het programma.
Met een klein groepje gasten en vrijwilligers waren we voor aanvang van de wandeling voor een kopje koffie of thee te gast op de Groene Hart Praktijkschool waar de leerlingen van Zorg en Welzijn ons verrasten met heerlijke zelfgebakken koekjes en cupcakes.
Na de koffie was het tijd voor de wandeling. Onder begeleiding van 4 gidsen van het IVN Alphen ( het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie…) startten we in kleine groepjes. De gidsen wisten ons erg veel te vertellen over de natuur in het Bospark en de geschiedenis van het ontstaan van het park. Na een heerlijke wandeling ging ieder weer huiswaarts.
Het was een gezellige en leerzame ochtend en iedereen heeft genoten.
Namens gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem Alphen ad Rijn Centrum wil ik iedereen bedanken die dit mogelijk heeft gemaakt. De leerlingen van de Praktijkschool, de gidsen van het IVN en Rijnzate voor het lenen van de rolstoelen.