Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Nationale Complimentendag

20210226132227jpg

Maandag 1 maart was de Nationale Complimentendag. We willen onze vrijwilligers van de Zonnebloem bedanken voor hun harde werk en enthousiasme. Onze complimenten!

Elly
Ik ben vrijwilligster geworden bij de Zonnebloem doordat ik een andere vrijwilligster heb leren kennen. Ik ben begonnen met gasten te bezoeken, maar door mijn werk kon ik dit niet meer doen. Ik help nu met het organiseren van de activiteiten wat ik erg leuk vind. Het fijne van vrijwilligster zijn is dat je je medemens kunt helpen. De gasten zijn altijd blij als we weer iets leuks hebben georganiseerd.
Het is zeer dankbaar werk. Ik raad het zeker aan om vrijwilliger te worden bij de Zonnebloem, voor zowel jong als oud.

Michele
Mijn name is Michele Veldhoen en ik ben al bijna 2 jaar activiteiten coördinator bij de Zonnebloem. Ik ben vrijwilliger geworden, omdat ik graag mensen wil helpen. Ik vind het geweldig als ik iets kan betekenen voor onze gasten. Verder zie ik dat de gasten het naar hun zin hebben en dat motiveert mij nog meer! Bij de Zonnebloem krijg ik de ruimte om creatief te zijn wanneer ik een activiteit organiseer.
Ik kijk ernaar uit om nieuwe activiteiten te gaan organiseren als dat weer mogelijk is, zodat we onze gasten weer een glimlach kunnen bezorgen.

Nithya
Ik ben al 11 jaar vrijwilliger bij de Zonnebloem. Ik had nooit gedacht dat het mij zoveel plezier en voldoening zou geven. Wat achteraf gezien wel de bedoeling was als vrijwilliger.  Ik ben zelf gemigreerd uit India in 2002 en mijn ouders wonen daar nog. Daarom kwam het idee bij mij op om iets te doen voor de ouderen in mijn omgeving aangezien ik mijn eigen ouders maar op afstand kan ondersteunen. Na een paar maanden als vrijwilliger heb ik het secretariaat functie overgenomen en later ook even in het bestuur gezeten. Ik heb door middel van de Zonnebloem heel veel leuke ouderen leren kennen. Hopelijk kunnen we snel leuke activiteiten organiseren voor onze deelnemers die in deze corona periode nog meer geïsoleerd zijn. Gelukkig wordt het warmer en hopelijk kunnen we snel kleinschalige activiteiten organiseren voor onze gasten.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Riëtte Augustinus

06-50851331
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken