Zonnebloem afdeling

amstelveen

Nieuwjaarsborrel

img6562jpg

Een zonnige zaterdag, een volle zaal en heel veel waardering voor onze vrijwilligers

Vanmiddag kwamen we met een grote groep vrijwilligers bij elkaar in Hotel Abina in Amstelveen voor onze jaarlijkse vrijwilligersmiddag. In een gezellige, aparte ruimte hebben we samen geluisterd naar een openingswoord van Marieke, gekletst, gelachen en natuurlijk genoten van een hapje en een drankje

Het socialmediateam maakte tussendoor korte interviews met vrijwilligers, terwijl de bediening rondging om de glazen gevuld te houden. Zo werd het een levendige middag vol ontmoetingen en mooie verhalen.

Een speciaal moment was de huldiging van onze jubilarissen. Dit jaar stonden we voor het eerst ook stil bij vrijwilligers die zich al 5 jaar inzetten voor onze afdeling. Maar liefst drie mensen werden in het zonnetje gezet voor hun fantastische bijdrage: Wilma Heisteeg, Yolanda de Jong en Anne van Buggenum (afwezig).

Daarnaast was er extra aandacht voor Lydia Visser, die zich al 25 jaar met hart en ziel inzet voor De Zonnebloem. Zij is onmisbaar bij activiteiten zoals bingo en heeft jarenlang bezoekwerk gedaan – altijd met een glimlach. Als dank ontving Lydia een oorkonde, een speldje en een prachtige bos bloemen.

Na het officiële deel was er alle tijd om bij te praten met collega-vrijwilligers die je niet elke week ziet. Rond 17.00 uur gingen de meesten naar huis: moe maar voldaan, na een heel gezellige middag vol waardering en verbinding.

Dank aan al onze vrijwilligers: samen maken jullie het verschil.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Anja Wolf

0612628762
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Creatieve workshops
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken