Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Ouderenzorg en Jeugdzorg samen aan de Kerstlunch

Zonnebloem afdeling

Dinsdag 18 december was het een drukte van belang in het Edison restaurant met meer dan 50 gasten.  Ouderen en vrijwilligers van De Zonnebloem, afdeling Zevenhuizen Apeldoorn en medewerkers van Lijn 5 (voorheen Nové) genoten van een 3-gangen Kerstlunch. Beide groepen hadden apart gereserveerd in ons restaurant. ‘De Zonnebloem luncht twee keer per jaar in het Edison restaurant, in het voor- en najaar’ vertelt Anita den Hollander. Anita werkt al zeven jaar als vrijwilligster en bestuurslid bij De Zonnebloem en organiseert alle uitjes. Voorheen had zij een eigen horecazaak bij het station Apeldoorn. ‘De mensen vinden dit geweldig; bij het Edison is het niet te groot met een gezellige ontvangst en de kwaliteit van het eten is goed!’. De medewerkers van Lijn 5 hadden naast de lunch aansluitend een vergadering. ‘Ik werd door Adrie op het idee gebracht om bij het Edison een vergaderlunch te organiseren’, vertelt de echtgenote van Adrie van de Wekke. Naast de lunch verzorgden onze leerlingen ook tijdens de vergadering koffie en thee. Voor deze gelegenheid was een mooie menukaart gemaakt helemaal in kerstsfeer

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Wilma Colly

055-3230752
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk