Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Aandacht met een bloemetje

Aanbod van Zonnebloem centraal

Zonnebloem-aktie in afdeling Apeldoorn Noord

 2 weken geleden kreeg onze afdeling een telefoontje van onze districtsleider Ina ter Wijlen met de mededeling dat wij in aanmerking kwamen voor zonnebloemen aan onze gasten/deelnemers.

Wij waren als bestuur helemaal verrast en gingen meteen aan de slag met het organiseren  De zonnebloemen konden worden opgehaald en werden naar vrijwilligers gebracht zodat zij deze bij hun gasten konden brengen. Wat een verrassing!

En om deze actie nog meer in het daglicht te zetten konden wij ook nog de Zonnebloemauto voor 1 dag gratis gebruiken; dat werd woensdag 16 september. Die dag kwamen er 2 extra vrijwilligers om te helpen. De  Zonnebloemauto met chauffeur, werd vol geladen en daar gingen wij naar de gasten

Wat waren ze blij. Een enkele wilde € 1,00 betalen want dat stond op de hoes. Maar nee hoor “ het is echt een kadootje van de Zonnebloem voor u, maar mogen wij wel een foto maken en gebruiken voor de krant en de site van de  Zonnebloem?” En dat mocht.

Alle bloemen hebben een mooi plekje gevonden en iedereen vond het een zeer geslaagde actie!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Wilma Colly

055-3230752
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk