Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Rondom Kerst

img-20201215-wa0005jpg

Dit jaar werden wij verrast door verschillende instanties door wat uit te delen aan onze gasten

Ten eerste de Bingo die goed is verlopen en georganiseerd door jongerenorganisatie Skill Ability. Wij kregen van 1 gast te horen dat wij een saladeschotel had gewonnen.

Verder werden wij gevraagd om de Zonnebloemauto te promoten en meteen een wens van één van onze gasten te vervullen. De Zonnebloemauto staat sinds kort bij Klimmendaal aan de Arnhemseweg te Apeldoorn. Onze vrijwilligster Tonny Harleman ging met onze gast mevrouw Brink naar de Orchideeënhoeve in Luttelgeest.Dit was 14 december nog net voor de lockdown die op 15 december inging. Zij hadden een geweldige dag. Ook werden er opnames gemaakt die door TV Gelderland wordt uitgezonden in januari a.s.

De gasten werden verrast door onze vrijwilligers met een mooie Amaryllisbol, een heerlijke banketstaaf die wij aangeboden kregen van Uitgekookt.nl en sommigen een kerstbox van het ouderenfonds.

Alle gevers HEEL HARTELIJK DANK!

Wij wensen jullie namens het bestuur en vrijwillgers Fijne Feestdagen en een goed en gezond 2021! 

En hopen in de loop  nieuwe jaar weer veel activiteiten te kunnen organiseren.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Wilma Colly

055-3230752
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk