De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
    De Eemzangers is een veelgevraagd mannenkoor uit Baarn die op 22 oktober een speciaal optreden verzorgde voor de gasten van de Zonnebloem in Baarn.
Dinsdag 22 oktober kwamen vanaf half 2 de Zonnebloem gasten binnen in de Leuning. Er stond een muzikale middag met een optreden van “de Eemzangers” op het programma.
Er werd begonnen met een kopje koffie of thee, rondgedeeld door de vrijwilligers. Om 2 uur stonden de Eemzangers aangetreden, onder leiding van Kees Bus.
Er werd natuurlijk begonnen met het Baarns volkslied: Baarn, mooi Baarn.
Daarna volgde een keur aan meezingers, Nederlandstalig maar ook Engels en Duits schuwen deze zangers niet.
Na 3 kwartier zingen moesten de kelen gesmeerd worden.
In de pauze ging de advocaat met slagroom er gretig in bij de gasten. Er was ook frisdrank en wijn voorhanden. Worst en kaas ontbrak zeker niet, de schalen gingen regelmatig rond.
Na de pauze stonden de Eemzangers weer klaar en er werd tot 4 uur gezongen.
De Zonnebloem gasten zongen, klapten en bewogen lekker mee met de bekende nummers.
Na afloop werd iedereen weer thuisgebracht.
We kijken terug op alweer een gezellige en geslaagde Zonnebloem-middag.
                De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?