Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

De Zonnebloem....... al 35 jaar in Baarn

Zonnebloem afdelingsnieuws

Vijfendertig jaar geleden hebben een aantal dames uit onze gemeente de Baarnse afdeling van de Zonnebloem opgericht. En al die jaren is de vereniging nog steeds springlevend en zorgt ervoor  dat veel mensen –jong en oud- met een fysieke beperking uit Baarn niet hoeven te vereenzamen. Zeker in deze tijd waarin de ouderenzorg volop in de belangstelling staat - helaas niet in positieve zin- zorgen  onze vrijwilligers ervoor dat onze zonnebloemgasten regelmatig worden bezocht, gebeld of wordt uitgenodigd voor een leuke activiteit. Met veel liefde en aandacht voor de medemens is hen geen moeite te veel om altijd met een vriendelijk woord deze groep tegemoet te treden. Zeker nu m.n. de ouderen langer in hun eigen huis moeten blijven wonen, zal de vraag naar gezellige bezoekjes toenemen. Dus ook de vraag naar vrijwilligers zal blijven bestaan. Wij hebben vrijwilligers van jong tot oud, werkende en mensen die inmiddels met “pensioen”zijn. Mensen die veel tijd kunnen besteden aan hun gasten, en anderen met iets minder tijd, maar zich toch willen inzetten, desnoods in de weekenden. En al deze mensen hebben bewust gekozen voor het mooie Zonnebloemwerk, juist omdat zij van mensen houden.

Met elkaar kunnen we terugkijken op leuke activiteiten, wandelen in de paleistuin, lunch bij Carla Boelen, een dagje naar de dierentuin of tuincentrum, maar ook gezellig ergens een pannenkoek eten of een kopje koffie drinken. Vrijwilligers hebben een hartenwens van een of meerdere gasten vervuld. Voor sommigen misschien wel het laatste uitstapje! Maar ook op kleine schaal kunnen vrijwilligers ervoor zorgen om gezamenlijk mensen bijeen te brengen om zo de onderlinge betrokkenheid te bevorderen. Alles om hun eenzame en vaak lange dagen even te doen vergeten.

Wij hopen dan ook dat onze afdeling de komende jaren mag blijven rekenen op voldoende (nieuwe) vrijwilligers voor onze gasten. Misschien voelt u zich ook wel aangetrokken om iets voor de Zonnebloem te doen. Kijk dan voor informatie eens op onze website www.zonnebloem.nl/baarn. Dan zullen wij zo snel mogelijk contact met u opnemen.   

Jeannette van de Veen

035-5414876
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken