Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Afscheid van Michell Stolk en Tine Jonkees

Zonnebloem afdelingsnieuws

Tijdens onze laatste algemene vergadering van dit jaar op 27 november hebben we afscheid genomen van twee van onze vrijwilligers.

Allereerst namen we afscheid van Michell Stolk. Hij is 3 jaar voorzitter geweest van onze afdeling. Wegens zijn verhuizing naar Antwerpen en drukke werkzaamheden heeft hij helaas deze functie moeten neerleggen. Wij wensen hem veel geluk in zijn verdere leven en bedanken hem voor de inzet.

Vervolgens heeft Tine Jongkees -met  pijn in haar hart-  besloten afscheid te nemen als vrijwilligster. Na vele jaren met veel plezier onze gasten bezocht te hebben was het voor haar een moeilijke beslissing. Het bijzondere is dat veel van de gasten die zij bezocht vaak jonger waren dan dat zij zelf is! Komend uit het onderwijs, waar vroeger haar hart lag,  is Tine een warmhartige indrukwekkende persoonlijkheid gebleken.

Haar leeftijd (95 jaar) en haar broze gezondheid heeft haar  min of meer tot dit besluit gedwongen. Wij willen haar hartelijk bedanken voor haar trouw aan onze en haar gasten!  We wensen haar nog een mooie tijd en .......... nu als gast. 

Jeannette van de Veen

035-5414876
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken