Zonnebloem afdeling

bennekom

Naar het Kerstprogramma van Huis Kernhem met Ensemble Finisterre

img-20251214-wa0004jpg

Met Cultuur zonder Drempels gingen we naar Ede om samen te genieten van sfeervolle Kerstmuziek

Op de terugweg in de auto zei één van de deelneemsters: wat is het toch fijn dat jullie dit doen, zelf had ik hier niet naar toe gekund. En één van de vrijwilligers zei na afloop van het concert: wat is het fijn om mensen op deze manier blij te kunnen maken. Het was dan ook echt samen genieten, dit bezoek aan het Kerstprogramma van Huis Kernhem. Van de prachtige sfeervolle muziek en van het feit dat we dit samen konden doen.

Het programma begon om twaalf uur en bestond uit deels bekende en deels minder bekende liederen rondom het thema Kerst, vertolkt door Ensemble Finisterre met harp, blokfluit en sopraan. Aan het einde van het programma konden we met zijn allen Stille Nacht meezingen. Na afloop dronken we ons kopje koffie in de zaal (om niet in de drukte bij de koffietafel te hoeven staan). En wie dat wilde kon nog even rondkijken in de expositie van amateurkunstenaars in Huis Kernhem. Om een uur of drie was iedereen weer thuis.

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Carla Hilberink

06-15489677
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen