Zonnebloem afdeling

bennekom

Zonnetrip 2026, op vakantie met de afdeling Bennekom

img-20260714-wa0002jpg

Maandag 29 juni t/m vrijdag 3 juli 2026 gingen we met 18 deelnemers en 9 vrijwilligers op vakantie naar Het Borghuis in Losser.

Maandag vertrokken we vanuit Bennekom, uitgezwaaid door   vrijwilligers van de afdeling en familieleden, met twee rolstoelbussen en twee personenbussen. De eerste stop was bij Hotel van der Valk in Deventer, voor een smakelijke lunch. De vrijwilligers zongen daar een welkomstlied.

Bij aankomst in Losser werd er eerst wat gedronken met iets lekkers erbij, en de vrijwilligers zorgden dat de koffers en de boodschappen op de juiste plek kwamen. Om half zes schoven we aan aan het diner, in buffet vorm. Die avond gingen een aantal vrijwilligers en deelnemers niet naar bed, omdat ze het WK voetbal (Nederland - Marokko) wilden zien. Helaas verloor Nederland.

Dinsdagochtend, na het dagelijkse ontbijtbuffet, zijn we naar het Bakkerij- en IJsmuseum in Hellendoorn geweest. We kregen daar leuke en interessante uitleg én verse warme broodjes..

De lunch gebruikten wij in restaurant de Tonne in Hellendoorn. Dat was een prima lunch en we konden lekker buiten zitten en genieten.

Dinsdagavond, na het dagelijkse dinerbuffet, deden we bingo, het was spannend en er waren veel prijzen te winnen.

Woensdag hadden we een uitstapje naar het Klompen – Zompen- en Buisjanmuseum in Enter. Bij aankomst kregen we koffie met krentenwegge en ook hier kregen we enthousiaste uitleg.

Voor de lunch moesten we toch wel een eindje lopen, dat viel niet mee met de warmte. Maar toen we bij Grand Cafe Seven aankwamen werden we leuk ontvangen en konden we genieten van een heerlijke lunch.

In de avond werden er wat toneelstukjes opgevoerd, waarbij veel te lachen viel. De deelnemers verrasten de vrijwilligers met een gezamenlijke envelop met geld om een keer samen te gaan eten. Dat werd zeer gewaardeerd.

Donderdag een bezoekje over de grens aan Emsflower in Emsburen. Daar waren veel bloemen, planten en dieren en een vlindertuin te bezichtigen. Ook zagen we de kweek in kassen van tomaten, paprika‘s, komkommers en sla. We kregen zelfs allemaal een grote krop verse sla mee.

In de avond werden wat anekdotes verteld die in de Zonnetrip opgemerkt waren. Een vrolijke avond. Ook werd het afscheidslied door de vrijwilligers gezongen.

Vrijdagochtend was het inpakken en opruimen.

Op de terugweg aten we bij Pannenkoekenhuis Arnhem een lekkere pannenkoek met een dessert als afsluiting.

Toen we met de vier busjes weer in Bennekom waren namen we allemaal afscheid van elkaar. Alle deelnemers en vrijwilligers kregen bloemen, uitgereikt door vrijwilligers van de afdeling.

We kijken terug op een mooie, gezellige, zonnige Zonnetrip vakantie 2026!

Carla Hilberink

06-15489677
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen