Muzikale lente-revue

Muziekhuis Berkel-Enschot, zaterdagmiddag 23 april: vijfentachtig gasten en vrijwilligers genoten zichtbaar van het spetterende optreden van de Lente Revue.
De Lente Revue staat voor een muzikale middag met liedjes en sketchjes die zó goed in het gehoor lagen dat er volop werd meegezongen, gelachen en geklapt.
Gezellig met elkaar in contact zijn was – naast het bieden van muzikale ontspanning – de doelstelling van deze middag; een belangrijk onderdeel van onze Zonnebloem-activiteiten. En dat allemaal in een volle zaal, waar de luchtkwaliteit met de benodigde apparatuur nauwlettend in de gaten werd gehouden.
Het kopje koffie/thee werd dit keer opgevrolijkt met heerlijke zoete lekkernijen zoals soesjes en krokante bonbons; het pauze-drankje kreeg gezelschap van zoutjes, kaas van Pons, de marktkaasboer en echte boerenworst. Al deze aangereikte hapjes waren wederom goed verzorgd en met grote hygiënische zorgvuldigheid door de vrijwilligers voorbereid. Wij zijn zuinig op onze gasten!
De gastvrijheid en inzet van Marianne Broeders van muziekvereniging Concordia, bijgestaan door onze vrijwilligers, stonden weer garant voor een gezellige middag in het muziekhuis.
Voor het naar huis gaan lichtte Ruud Brugmans, voorzitter van onze Zonnebloem-afdeling, nog een tipje van de activiteitensluier voor de komende periode op. Op Bevrijdingsdag (5 mei) gaan tachtig gasten en vrijwilligers met Sabeh-tours naar de Keukenhof in Lisse en op 18 juni zetten de vrijwilligers de pannen klaar voor een ouderwetse pannenkoekenmiddag, wederom in het Muziekhuis. Ook staat de inmiddels befaamde Zonnebloem-picknick in juli bij Boerderij Denissen op het programma en kunnen de gasten het gehele jaar, naast de huisbezoeken door onze vrijwilligers, uitkijken naar gezellige ontspanningsmiddagen.