Muzikale reis op de eerste herfstdag
Zaterdag 19 september: op de prachtige eerste herfstdag werden onze Zonnebloemgasten een middagje muzikaal verwend door trio John Desmares and Friends.
De stoelen in het Muziekhuis waren tot de laatste toe bezet: iedereen wilde graag komen genieten van een gezellige middag met elkaar.
John Desmares is met zijn welluidende stem, enthousiasme en warme uitstraling een graag geziene gast op feestelijke bijeenkomsten en ontspanningsmiddagen.
Naast zijn uitgebreide Franse repertoire (hij wordt wel eens de ‘Nederlandse Adamo’ genoemd!) schotelde hij samen met zijn twee muzikale collega’s Rob Huijsmans en John van de Ven, de aanwezigen een muzikale wereldreis voor, met een grote verscheidenheid aan muziekstijlen en talen, hoofdzakelijk uit de jaren ‘60-‘70-‘80, dus voor vrijwel iedereen herkenbaar.
Een feestelijk middagje dus voor iedereen, niet alleen met muzikale klanken, maar ook omlijst – zoals gebruikelijk bij de Zonnebloem – met smakelijke hapjes en drankjes.
De vrijwilligers hadden, net als het muzikale trio volop eer van hun werk. Zowel de muzikale invulling als de hapjes en drankjes werden zeer gewaardeerd, getuige de positieve reacties bij het huiswaarts keren van de gasten.