Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Afscheid van 3 vrijwilligers

Willem Aardenburg, Ann Balk en Ria Koster namen afscheid van de afdeling Beverwijk

Willem Aardenburg al 17 jaar vrijwilliger bij de Zonnebloem, verlaat de afdeling. Willem heeft achter de schermen veel werk verzet voor onze afdeling. Hij is nu 88 jaar en het is mooi geweest. Bedankt Willem!

Ann verlaat de Zonnebloem, zij heeft zich meer dan 11 jaar ingezet voor de afdeling Beverwijk. Ann was betrokken bij haar gasten. Zij was ook een 'kei' in het verkopen van de bekende Zonnebloemloten. Zij heeft ook vele jaren de verjaardagskaarten verzorgd. Ann wordt bedankt met mooie bloemen. Misschien zien we haar terug als gast bij onze afdeling.

Ria Koster is bijna 3 jaar als vrijwilliger actief geweest. Zij heeft met plezier diverse gasten bezocht en zette zich regelmatig in bij activiteiten van de Zonnebloem. Wij zullen haar missen. Dag Ria, wij verwennen je graag met een mooie bos bloemen!

 

Riny Conijn

06-30121764
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken