kerstfeest

Op zaterdag 14 december organiseerde de Zonnebloem afdeling Boskoop voor de gasten een kerstfeest in de Plataan in Boskoop. Zo’n 68 gasten en 20 vrijwilligers genoten volop. De zaal werd aangekleed in kerst sferen.
Om in volledige kerstsfeer te komen, was er een Charles Dickens koor die oude Engelse Christmas Carols en moderne kerstliedjes (ook Nederlandse) ten gehore bracht. Het koor prachtig uitgedost in de kledingstijl van Charles Dickens.
Naast koffie en thee met gebak, hadden De vrijwilligers vanuit de keuken zelf diverse hapjes gemaakt met een kerst tintje . Tussendoor werd gezorgd voor lekkere drankjes.
Ter afsluiting was er een kerstmaaltijd van Ossensoep, puree met rode kool en stoofvlees en ijs toe.
Alle gasten kregen een klein kerstboompje met sneeuw mee naar huis
Onze grote dank gaat naar alle vrijwilligers die tijdens de middag/avond hebben geholpen om het kerstfeest voorspoedig te laten verlopen.